Hakkımızda

Samsun da 2008 yılından beri çelik konstrüksiyon, demir doğrama, prefabrik ev, çelik ev, , çelik konstrüksiyon bina, şantiye ofis, konteyner ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyerek aralıksız sürdürdüğü hizmetler Mavi panel Çelik Yapı’nın sektöründe lider konumuna gelmesini sağlamıştır.

Mavi panel iş hayatına 2002 yılında başladı. İstanbul tuzla da faliyet gösteren firmamız. Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan mavi panel Karadeniz’de de en iyi firmalar arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler

misyon

İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak için güvenli, estetik, ekonomik, hazır ve yaşanabilir mekanlar üretmek ve kaliteli yaşam özellikleri sunmak.

vizyon

İnsanların barınma ihtiyaçlarını günümüz ileri teknolojisi ile kısa sürede pratik, ekonomik, kaliteli ve yapıcı çözümler sunmaktır. Bu amaçla ürün ve hizmet geliştiren ekibimiz, önce sağlık ve can güvenliği, kalitede süreklilik, çevreyi ve doğal kaynakları koruma bakış açısını benimsemiştir. Vizyonumuz şu temellere dayanmaktadır.